KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK

Döndü Yılmaz- mysandalye.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
mysandalye.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece mysandalye.com bünyesinde kullanılmaktadır.
mysandalye.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
mysandalye.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, mysandalye.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla mysandalye.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ

Ayrıca mysandalye.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.
Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde mysandalye.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin mysandalye.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla ;
www.mysandalye.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 09.00-19.00 arası
Cumartesi : 09.00-19.00 arası
Her türlü sorunuz için:
bilgi@mysandalye.com 0 541 621 74 66 Whatsapp veya 0 541 621 74 66 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri : 

 Firma Ünvanı : Döndü Yılmaz
 
 Vergi Dairesi : BAŞAKŞEHİR
    

 Vergi Numarası: 9680344257

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Aydınlatma Metni sayfamızı inceleyebilirsiniz